Pracownik biurowy z językiem niemieckim (m/k)

Autowelt GmbH

Niemcy, Niederlauer, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Odbieranie połączeń od polskich klientów
  • Kontakt telefoniczny i meilowy w języku polskim, niemieckim
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • ścisła współpraca z działem operacyjnym

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w stabilno rozwijającej się organizacji
  • Biuro w Niederlauer
  • Mieszkanie w pierwsze 3 mes
  • Partnerska atmosfera pracy w zespole
  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Firma zapewnia szkolenia wdrażające

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca płynną komunikację
  • Angielski - pożądany
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Dobre umiejętności analityczne;
  • Chęć nauki, rozwoju
  • Umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych

Prezentacja firmy

Firma dostarcza profesjonalna auto pomoc na drogach. <br/>Pomagamy kiero... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 mies
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie powiązane z realizacją celów budżetowych
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat