Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

Pracownik biurowy z językiem francuskim

Katowice, śląskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Poszukujemy osób zaczynających swoją ścieżkę zawodową oraz tych, którzy szukają nowych wyzwań.

Obowiązki:

  • Rozwiązywanie zgłoszeń związanych z funkcjonowaniem dostępnych narzędzi
  • Określenie odpowiedniego priorytetu zgłoszeń
  • Kontakt mailowy/telefoniczny z pracownikami z Francji
  • Wypełnianie raportów z działań
  • Analizowanie i klasyfikowanie informacji dot. funkcjonowania projektu, procedur, wykonanych zadań, a także nowo otrzymanych informacji
  • Obsługa narzędzi dużych firm francuskich takich jak banki, sieci sklepów czy firmy telekomunikacyjne posiadające rozbudowaną infrastrukturę technologiczną

Wymagania

Wymagania:

  • Przynajmniej komunikatywnej znajomości języka francuskiego (min A2+ lub wiecej)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Znać podstawowe zagadnienia związane z obsługą komputera
  • Być otwartym na międzynarodowe środowisko
  • Być dyspozycyjnym minimum 4 dni w tygodniu (pndz-ndz)

Oferujemy:

  • Nieformalną atmosferę – chcemy żebyś czuł się u nas swobodnie
  • Brak dress codu – kwestia ubioru w pracy to Twój wybór 
  • Prywatna opieka medyczna – szanujemy Twoje zdrowie
  • Kartę multisport – poza ćwiczeniem umysłu zachęcamy do ćwiczeń fizycznych
  • Darmowe lektoraty z języka francuskiego i angielskiego – abyś mógł rozwijać swoje umiejętności językowe
  • Umowę o pracę – bo chcielibyśmy popracować z Tobą długo
  • Międzynarodowe środowisko - szansa na żywy kontakt z językiem obcym 
  • Ciekawe eventy organizowane w biurze i poza nim – abyś mógł się z nami zintegrować
  • Duże możliwości dalszego rozwoju zawodowego w branży, w której zapotrzebowanie na pracowników wciąż rośnie
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
  • Ciekawie wyposażony chillout room – abyś mógł odpocząć podczas przerwy w pracy
  • Szkolenia techniczne i biznesowe – nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
3.200,00 zł - 3.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Administracja biurowa , Praca BPO / outsourcing , Praca Doradztwo / Konsulting