ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik biurowy z językiem angielskim - praca zdalna

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Słupsk, Malbork, Lębork, Nowy Dwór Gdański, Starogard Gdański

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (6 miesięcy)
  • Praca w 100% zdalna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (do 6200 zł brutto)

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2+
  • (Znajomość języka niemieckiego mile widziana)
  • Bardzo dobra znajomość programów Microsoft Word, Excel i Outlook
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w napiętych terminach
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP mile widziane

Zadania:

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
  • Zapewnianie wsparcia w zakresie oczyszczania danych, w celu poprawy jakości działania systemu fakturowania
  • Wykonywanie czynności związanych z czyszczeniem danych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy