Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik biurowy z językiem angielskim - bez doświadczenia!

Miejsce pracy: Oborniki, Poznań, Szamotuły, Murowana Goślina, Obrzycko, Ludomy, Rogoźno

Poszukujemy osób:

  • z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zorganizowanych i odpowiedzialnych
  • nie oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku!
  • mile widziani studenci (studiów zaocznych oraz dziennych)

Oferujemy:

  • stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę na 1/2 etatu
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • bardzo elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia pierwszego doświadczenia na rynku pracy
  • przyjazną atmosferę i prace w zgranym zespole!

Zakres obowiązków:

  • wsparcie prac administracyjno-biurowych
  • tworzenie raportów i sprawozdań w języku angielskim
  • czuwanie nad obiegiem dokumentów

Czekamy właśnie na Ciebie:

  • kliknij teraz przycisk "aplikuj"
  • zadzwoń: 503 075 956
  • napisz e-mail: k.stefaniak@ksservice.pl
  • zapraszamy do naszego biura: KS Service Oddział w Poznaniu, ul. Libelta 22/5, 60-101 Poznań

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy