Pracownik biurowy z j. włoskim (nie wymaga doświadczenia)

HRO Personnel

Gdańsk, pomorskie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk

Wymagania:

Znajomość języka włoskiego na bardzo dobrym poziomie,

Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Samodzielność, ale również umiejętność pracy zespołowej,

Umiejętność analitycznego myślenia,

Chęć rozwoju w międzynarodowej korporacji w dziedzinie funduszy inwestycyjnych,

Dodatkowe doświadczenie korporacyjne bardzo mile widziane.

Obowiązki:

Analiza wyciągów bankowych,

Prowadzenie księgowości funduszy inwestycyjnych w międzynarodowym banku,

Sporządzanie raportów dla obsługiwanych funduszy,

Ewidencja kosztów, wyliczanie rezerw,

Analiza zawieranych umów transakcyjnych ,

Weryfikacja księgowa zawieranych umów.

Oferujemy:

Stabilna praca w profesjonalnym zespole,

Interesująca ścieżka kariery w międzynarodowej firmie,

Jasno określony zakres obowiązków,

Prywatna opieka medyczna, bonusy dla pracowników.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.