PRACOWNIK BIUROWY Z J. ANGIELSKIM / WŁOSKIM/ NIEMIECKIM

Orienta Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur polskich i zagranicznych; kontrola dokumentacji
  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu
  • Bieżące prace administracyjne
  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji w firmie
  • Kontakt z zewnętrznym biurem rachunkowym
  • Kontakt z instytucjami (banki, urzędy)
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, j. włoskiego lub j. niemieckiego
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Rzetelność i skrupulatność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.