Pracownik biurowy - wsparcie posprzedażowej obsługi Klienta

LeasingTeam Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref.: 0046391

Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

Twoje zadania:

  • wspieranie w kwestiach administracyjnych m.in w procesie obsługi umów dotyczących produktów, zabudowie umów w systemie, wysyłka umów do Klienta
  • wprowadzanie danych do systemu również Excell
  • obsługa korespondencji wychodzącej
  • nadzór nad archiwizacją dokumentów.

Oczekiwania:

  • znajomość pakietu MS Office w tym Excell - warunek konieczny
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wykształcenie techniczne- mile widziane

Oferta:

Możemy Tobie zaoferować:
  • pracę u jednego z liderów branży!
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • pracę Pon-Pt w godz. 7-15, 8-16
  • stawkę godzinową 18,30 zł brutto
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.