Pracownik biurowy w sklepie internetowym

Krzymark

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

KRZYMARK jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy się sprzedażą elektroniki na płaszczyznach e-commerce od ponad 8 lat. Dostarczane przez nas produkty zawsze charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną. Swoim klientom gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, terminową realizację zamówień oraz satysfakcję z zakupionych towarów. Lata doświadczeń i nieustanny rozwój pozwalają nam na zagwarantowanie jednych z najlepszych cen na rynku, przy jednoczesnym postawieniu sobie na pierwszym miejscu zadowolenia klientów z zakupów w naszej firmie. Poszukujemy kreatywnych, odpowiedzialnych ludzi z pasją, w celu udoskonalenia naszej sprzedaży internetowej.

Zakres obowiązków:

- Zamawianie towarów od dostawców
- Prowadzenie ewidencji zamówionych towarów
- Wybór najkorzystniejszej oferty handlowej
- Analiza reklamacji składanych przez klientów oraz ustalenie zakresu odpowiedzialności w danej sprawie
- Przygotowanie odpowiedzi na złożone reklamacje adekwatnie do uwarunkowań prawnych zgodnie z wewnętrznymi regulacjami
- Ewidencja reklamacji w systemach wspierających proces reklamacyjny
- Składanie reklamacji w firmach przewozowych
- Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Oferujemy:

- Pracę w firmie o wysokich standardach i bogatej ofercie handlowej
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Wynagrodzenie podstawowe i rozbudowany system premiowy
- Miłą atmosferę i otwartość na nowe pomysły
- Realne szanse rozwoju
- Dobre warunki pracy
- Czynny udział w procesie rozwoju marki

Wymagania

- Dobra znajomość obsługi komputera oraz programu MS Excel
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Praktyczna umiejętność poruszania się po sieci oraz wyszukiwania konkretnych informacji
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17
- Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz rozwój firmy
- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- Wysoka kultura osobista
- Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
- Gotowość do uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji
Mile widziane:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość programu Subiekt GT, Sello, PrestaShop
- Status ucznia/studenta
- Orzeczenie o niepełnosprawności

Informacje dodatkowe:

CV oraz List motywacyjny prosimy przesyłać przez formularz OLX.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Krzymark jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa