Pracownik biurowy w sieci sklepów medycznych

Focus

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Sieć sklepów medycznych w województwie łódzkim poszukuje pracownika na stanowiska pracownik biurowy.

Miejsce pracy – Łódź.

Zakres obowiązków:

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • przygotowywanie pism w postępowaniach administracyjnych;
  • wprowadzanie i wystawianie faktur, obsługa programu sprzedażowego;
  • przygotowywanie dokumentów dla księgowego;
  • kontrola terminów płatności oraz wykonywanie przelewów;
  • obsługa przesyłek kurierskich.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w miłym, zgranym zespole;
  • przeszkolenie z obsługi programu Subiekt GT;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • samodzielną, ciekawą pracę.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: administracja, ekonomia lub pokrewne;
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Word);
  • bardzo dobra obsługa komputera i urządzeń biurowych;
  • dobra organizacja pracy;
  • samodzielność;
  • komunikatywność.

Prezentacja firmy

Sieć sklepów medycznych w województwie łódzkim.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa