Pracownik biurowy w dziale relacji z klientem

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Coral Travel Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Twoje codzienne obowiązki:

  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
  • Rejestracja zgłoszeń i reklamacji,
  • Tłumaczenie zgłoszeń i wniosków na język angielski,
  • Wsparcie w innych zadaniach związanych z obsługą wniosków klientów.

Wyślij nam swoje CV jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy biurowej,
  • Znasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym,
  • Pakiet Office to dla Ciebie bułka z masłem,
  • Dobrze organizujesz własną pracę (chcemy żebyś był samodzielny i pomagał innym).
  • Dodatkowy plus za studia związane z turystyką, a kolejny za pracę jako rezydent.

Gwarantujemy:

  • Umowę zlecenie i elastyczne godziny pracy (możliwość zaczęcia pracy między 8:00 - 10:00)
  • Dużo humoru w pozytywnej atmosferze,
  • Pracę u najszybciej rozwijającego się turoperatora w Polsce (chętnie opowiemy o naszych planach na rozmowie).

Jeśli nie masz doświadczenia, ale chęci do pracy to wyszkolimy Cię!