Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/02/2019.

Pracownik biurowy w dziale relacji z klientem

Warszawa, mazowieckie

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Twoje codzienne obowiązki:

  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
  • Rejestracja zgłoszeń i reklamacji,
  • Tłumaczenie zgłoszeń i wniosków na język angielski,
  • Wsparcie w innych zadaniach związanych z obsługą wniosków klientów.

Wyślij nam swoje CV jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy biurowej,
  • Znasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym,
  • Pakiet Office to dla Ciebie bułka z masłem,
  • Dobrze organizujesz własną pracę (chcemy żebyś był samodzielny i pomagał innym).
  • Dodatkowy plus za studia związane z turystyką, a kolejny za pracę jako rezydent.

Gwarantujemy:

  • Umowę zlecenie i elastyczne godziny pracy (możliwość zaczęcia pracy między 8:00 - 10:00)
  • Dużo humoru w pozytywnej atmosferze,
  • Pracę u najszybciej rozwijającego się turoperatora w Polsce (chętnie opowiemy o naszych planach na rozmowie).

Jeśli nie masz doświadczenia, ale chęci do pracy to wyszkolimy Cię!

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding,... który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 15 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu oraz kraje egzotyczne jak Dominikana, Dubaj, Tajlandia i inne.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Obsługa klienta