Pracownik biurowy w Dziale Fakturowania

Pszczyna, śląskie

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

• wystawianie faktur i sporządzanie zestawień,
• wewnętrzna kontrola obiegu dokumentów,
• współpraca z działem księgowym, handlowym i zamówień.

Wymagania

WYMAGANIA:

• wykształcenie co najmniej średnie,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• odpowiedzialność,
• dokładność i skrupulatność,
• komunikatywność.

OFERUJEMY:

• możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pakiet benefitów, między innymi:

ubezpieczenie grupowe,
paczki świąteczne,
pożyczki dla pracowników,
bezpłatne szczepienia przeciw grypie,
rabaty na firmowe zakupy,
program MyBenefit.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie... firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. Prowadzone przez Henryka Kanię zakłady to nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa