Pracownik biurowy w dziale e-commerce

WYDAWNICTWO SQN Sp. z o.o Sp.k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dynamiczny zespół ecommerce Wydawnictwa SQN poszukuje pracownika biurowego.

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie i kontrola dokumentów magazynowych
  • przyjmowanie zamówień od klientów i obsługa posprzedażna
  • obsługa sklepu internetowego
  • obsługa programu Comarch Optima (gwarantujemy szkolenie!)

Oferujemy:

  • przyjemną atmosferę pracy
  • szkolenie z zakresu obowiązków
  • pełne wyposażenie stanowiska (laptop, smartfon)
  • karta sportowo-rekreacyjna OK System
  • kawa, herbata, owoce :) Wodę też mamy ;)
  • elastyczne godziny pracy
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 1800 zł netto (okres próbny), 2000 zł netto (po okresie próbnym);

Miejsce pracy, nowo otwarte biuro:

Ul.Huculska, Kraków, Borek Fałęcki

W odpowiedzi na nasze ogłoszenie prosimy o odpowiedź na pytanie: "Czy Klient ma zawsze rację?"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".

Wymagania

Oczekujemy:

  • biegła umiejętność korzystania z Internetu (porównywarki cenowe, portale aukcyjne);
  • dobra znajomość Excel, Outlook
  • wysoka kultura osobista;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • preferowane wyksztalcenie min. średnie
  • praca na pełnym etacie.

Prezentacja firmy

Wydawnictwo to nie tylko instytucja, budynek, miejsce. Wydawnictw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Internet / e-commerce