Pracownik działu kontaktu z klientem zagranicznym z językiem niemieckim (warunek konieczny)

Fundacja Vertrapol Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Vertrapol jest firmą zajmującą się profesjonalnym outsourcingiem Pracowników na terenie Niemiec. Szczególną uwagę przywiązujemy do odpowiedniego doboru Pracowników, którym oferujemy tylko pewne, atrakcyjne oferty zatrudnienia. Gwarantujemy legalną pracę w Niemczech z możliwością ponadprzeciętnych, najlepszych na rynku zarobków!

W związku ze zwiększeniem skali działalności Vertrapol poszukujemy kandydatów do pracy
w centrali firmy, w Otrębusach koło Warszawy, na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU KONTAKTU Z KLIENTEM ZAGRANICZNYM
z językiem niemieckim (warunek konieczny)

OSOBA ZATRUDNIONA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

• Wsparcie działu kontaktu z klientem zagranicznym
• Koordynowanie zakwaterowania pracowników w Niemczech
• Telefoniczne Koordynowanie spraw pracowniczych w Niemczech
• Udzielanie informacji pracownikom oraz interesantom
• Pośredniczenie między działami
• Dbanie o sprawny przepływ informacji

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
• Możliwość skorzystania z dodatkowych pakietów (ubezpieczenie, pakiet sport, zniżki na zakupy w sieci handlowej)
• Miłą atmosferę i tolerancyjne środowisko pracy

Wymagania

WYMAGANIA:

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (codzienna komunikacja w języku niemieckim)
• Umiejętność przeprowadzenia rozmowy telefonicznej na dobrym poziomie
• Umiejętność obsługi komputera i programów pakietu MS Office

MILE WIDZIANE:

• Doświadczenie w obsłudze klienta
• Doświadczenie w pracy w branży zajmującej się outsourcingiem pracowników za granicę
• Osoby z orzeczoną niepełnosprawnością (miejsce pracy przystosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy z nr ref. PDR/07/17 lub z dopiskiem „Dział kontaktu z klientem zagranicznym”.

Prosimy o umieszczanie w dokumentach aplikacyjnych aktualnie obowiązującej klauzuli przetwarzania danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Vertrapol jest firmą zajmującą się outsourcingiem pracowników na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne, Praca Obsługa klienta