Pracownik biurowy w Drukarni

Poznań, wielkopolskie

Drukarnia Maciaszczyk

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • ustalanie terminów i planów realizacji druków
  • codzienne konsultacje z klientami
  • weryfikacja tekstów i grafiki na stronach druków
  • ścisła współpraca z grafikiem komputerowym
  • prowadzenie ewidencji druków oraz ich archiwizacja
  • wypisywanie zleceń dla produkcji
  • weryfikacja kodów kreskowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office i urządzeń biurowych
  • dokładność, skrupulatność i bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracę w doświadczonym zespole

Współpracujemy z licznymi Agencjami Reklamowymi i firmami z sektora marketingowego.Dzięki... nowoczesnym maszynom i doświadczonym pracownikom zapewniamy najwyższą jakość swoich produktów. Drukarnia Maciaszczyk działa na polskim rynku od 25 lat. Jest to firma rodzinna, na wspólny sukces pracuje już drugie pokolenie właścicieli.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja