Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Stałego Klienta z sektora bankowego poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Biurowy w Back Office

Miejsce pracy: Warszawa Nr Ref. TBBO04

Zakres obowiązków:

  • Obsługa umów kredytów samochodowych i kontraktów leasingowych,
  • Praca w systemie CRM,
  • Rejestracja korespondencji, rozkładanie kart pojazdu, korespondencja ze strażą miejską rozkładanie polis,
  • Realizacja dyspozycji złożonych przez klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie i status osoby uczącej się,
  • Komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Zaangażowanie w wykonywana pracę,
  • Znajomość Pakietu MS Office,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • Pracę na cały etat w firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością zawarcia umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz realne perspektywy rozwoju
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przysyłanie aplikacji - Ref. TBBO04

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)

Prezentacja firmy

Firma Anchor istnieje od 1986 roku. Siedziba firmy mieści się w Warszawi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta