Fiege Sp. z o.o.

Pracownik Biurowy- Staż

Miejsce pracy: Łozienica k. Goleniów, Szczecin

Wybranej osobie zaproponujemy:

  • umowę w ramach stażu z Urzędu Pracy
  • szkolenie stanowiskowe i stałą opiekę koordynatora
  • możliwość stałego zatrudnienia w strukturach firmy Fiege
  • przyjazną atmosferę w ambitnym i wspierającym Cię zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w godz. 8:00- 16:00

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac biurowych
  • koordynacja obiegu dokumentów pracowniczych
  • wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz selekcji aplikacji
  • pomoc w organizacji spotkań/ imprez okolicznościowych
  • reprezentacja Spółki na zewnętrznych wydarzeniach np. Targi Pracy

Wymagania:

  • status osoby bezrobotnej z możliwością zarejestrowania się w Urzędzie Pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • obsługa komputera (pakiet Ms Office)
  • wykształcenie wyższe (bądź w trakcie)
  • umiejętności interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość podstaw prawa pracy