Pracownik biurowy, spedytor

DSL EXPRESS Daniel Pieniek

Radzionków, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy nadal aktualna

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko spedytora
w transporcie międzynarodowym do 3,5t.

Zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa klientów w zakresie koordynowania transportu międzynarodowego
- negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu
- pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie, utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami
- monitoring obsługiwanych zleceń
- dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń
- prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń
- kontrola kosztów przewozów i rozliczenia z klientami

Oferujemy:
- wszelkie niezbędne narzędzia do pracy na opisywanym stanowisku,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Chętnych prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu Infopraca

Wymagania

-doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora
-znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
-dobra obsługa komputera
-komunikatywność, operatywność, sumienność.

Prezentacja firmy

Podstawowa działalność firmy to Międzynarodowy Transport Expresow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka