Pracownik biurowy - Specjalista ds. personalnych

Niemcy, zagranica

Sedulus Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • dbałość o dane personalne pracowników
  • uzupełnianie dokumentacji pracowników
  • alarmowanie o brakach w dokumentach
  • prowadzenie statystyk
  • współpraca przy projektach HR
  • rozliczanie godzin pracy pracowników (zatrudnionych przez agencję)
  • prowadzenie akt osobowych pracowników (w formie elektronicznej)

Wymagania stanowiska

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i pismie
  • mile widziana osoba z doswiadczeniem na podobnym stanowisku
  • znajomość SAP oraz HCM i Payroll
  • mile widziana znajomość technik zarządzania czasem (z wykorzystaniem systemu SAP)

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość negocjacji)
  • gwarancję odprowadzania składek
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • realizację własnych pomysłów

Sedulus Sp. z o.o. to wykwalifikowana firma działająca na rynku HR. Zajmujemy się kompleksową... rekrutacją i selekcją. Podczas prowadzenia działalności zdobyliśmy uznanie naszych klientów, dzięki umiejętności dostarczania najlepszych rozwiązań na wszystkich szczeblach organizacyjnych. Dzięki codziennej współpracy z klientami udało nam się poznać wymagania, a także oczekiwania naszych partnerów. Nasza praca w szybkim tempie optymalizuje dobór pracowników, co zapewnia firmie długofalowy sukces na rynkach międzynarodowych. Jeszcze przed jej założeniem, udało nam się zrealizować szereg celów, które tworzą misję, jaką postawiliśmy przed sobą.

Zapraszamy SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja