Pracownik biurowy - Specjalista ds. personalnych

Sedulus Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • dbałość o dane personalne pracowników
  • uzupełnianie dokumentacji pracowników
  • alarmowanie o brakach w dokumentach
  • prowadzenie statystyk
  • współpraca przy projektach HR
  • rozliczanie godzin pracy pracowników (zatrudnionych przez agencję)
  • prowadzenie akt osobowych pracowników (w formie elektronicznej)

Wymagania stanowiska

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i pismie
  • mile widziana osoba z doswiadczeniem na podobnym stanowisku
  • znajomość SAP oraz HCM i Payroll
  • mile widziana znajomość technik zarządzania czasem (z wykorzystaniem systemu SAP)

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość negocjacji)
  • gwarancję odprowadzania składek
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • realizację własnych pomysłów
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.