PRACOWNIK BIUROWY | SEKRETARKA | KRAKÓW

Autorska Pracownia Architektury Konrad Loesch

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwania osoba na stanowisko sekretarki / pracownika biurowego w zakresie administracji i zarządzania działaniem pracowni projektowej. Oferowane stanowisko zakłada pełnoetatowy wymiar pracy związany m.in. z :
- zarządzaniem obiegiem dokumentów w pracowni,
- obsługa kontaktu z klientem (CRM),
- obsługą skrzynek przychodzących / wychodzących, dziennik podawczy, odbieranie rozmów telefonicznych, wysyłanie korespondencji,
- organizacja spotkań, zapisywanie i rozsyłanie uzgodnień ze spotkań,
- sporządzanie dokumentów według wzoru - pełnomocnictwa, wnioski, odpowiedzi na pisma, korespondencja seryjna,
- realizacja zamówień i obsługa zakupów do pracowni,
- druk dokumentów i plików rysunkowych w tym obsługa plotera (po uzyskaniu szkolenia w pracowni),
- pomoc przy kompletowaniu dokumentacji projektowej (po uzyskaniu szkolenia w pracowni), przetargowej, kompletowanie dokumentów do wysyłki dla klienta,
- podstawowa obsługa kadrowa i księgowa (kompletowanie dokumentów i przesyłanie do zewnętrznego biura kadrowo-księgowego),
- dojazd do urzędów, przekazywanie dokumentacji, zarządzanie samochodem firmowym,
- inne wynikające z ww. stanowiska

Poszukujemy energicznej, chętnej dla pracy osoby, która powiększy nasz zespół. Osobie która spełni oczekiwania zapewnimy wieloletnią stabilną współpracę.

Wymagania

Minimalne wymagania dla kandydatów:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • odpowiedzialność,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dyskrecja w sprawach poufnych,
  • umiętność organizacji własnego czasu pracy,
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista,
  • miła aparycja,
  • taktowność, komunikatywność, umiejętności interpersonalne,
  • doskonała znajomość MS Office: Word, Excel, Outlook,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widzialne wykształcenie kierunkowe: administracja biurowa lub podobne,

Prezentacja firmy

Świadczymy usługi projektowe dla odbiorców indywidualnych i instytucjona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
stała podstawa + dodatki
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat