Pracownik biurowy - referent budowy

Kontbud Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z działem kadr i płac dot. rozliczania pracowników kierownictwa (chorobowe, urlopy)
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i nietrwałych.
  • Gospodarka BHP - ewidencja odzieży roboczej, naliczanie dodatków za odzież i pranie.
  • Wystawianie faktur, dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych, porządkowanie dokumentów kierownictwa.
  • Prowadzenie ewidencji zużycia paliwa.
  • Obliczanie wyników budów w rozbiciu na poszczególne miesiące.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość podstaw księgowości
  • biegła obsługa komputera
  • samodzielność i doskonałej organizacji pracy
  • komunikatywność i operatywność

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności powstałej w 1990 roku firmy KONTBUD Sp. z o. o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa