Pracownik biurowy/Praca w administracji

Fundacja Sustinae

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukasz stanowiska w administracji? Chciałabyś/chciałbyś znaleźć pracę jako pracowniczka/pracownik biurowy lub asystentka/asystent, ale ogranicza Cię słaba znajomość programów biurowych lub słaba znajomość języka? Mamy na to idealne rozwiązanie! Jeśli posiadasz do tego aktualne orzeczenie o niepełnosprawności oraz status studenta lub absolwenta warszawskiej uczelni wyższej zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu z pakietu biurowego lub szkoleniu językowym!

W ramach realizowanego przez Fundację Sustinae programu "Student, Absolwent, Specjalista – zintegrowany program wsparcia osób niepełnosprawnych na otwartym rynku pracy” współfinansowanego ze środków PFRON zapraszamy do odbycia intensywnego kursu z Pakietu MsOffice lub kursu językowego, których dobra znajomość jest obecnie wymagana na większości stanowisk administracyjnych.

Oferujemy możliwość odbycia kursów na różnych poziomach - od podstawowego do zaawansowanego oraz małe grupy ćwiczeniowe (2-3 osoby max.). Tempo nauki jest dostosowywane do poziomu wiedzy uczestników, a dzięki małym grupom możliwe jest także indywidualne podejście do kursantów. Kursy będą się odbywały w formie stacjonarnej lub zdalnej.
Udział w programie jest bezpłatny!

Dla kogo?
=> osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub dokument równoważny
=> osób nieaktywnych zawodowo lub bezrobotnych/ poszukujących pracy
=> studentów lub absolwentów ( I, II, III stopnia, studiów podyplomowych - do pięciu lat od ukończenia studiów) na warszawskiej uczelni wyższej

Co jeszcze możesz zyskać biorąc udział w naszym projekcie?

=> diagnozę sytuacji zawodowej
=> zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery
=> wsparcie asystenta rynku pracy

Zapraszamy! Nie czekaj, zgłoś się jak najszybciej! Ilość miejsc w projekcie jest ograniczona!

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 883340211 lub poprzez formularz infoPraca.pl

Wymagania

=> orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub dokument równoważny

=> status osoby nieaktywnej zawodowo lub bezrobotnej/ poszukującej pracy

=> status studenta lub absolwenta ( I, II, III stopnia, studiów podyplomowych - do pięciu lat od ukończenia studiów) na warszawskiej uczelni wyższej

Prezentacja firmy

Fundacja Sustinae na co dzień wspiera i aktywizuje zawodowo osoby narażo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja