Pracownik biurowy – obsługa połączeń przychodzących

Work Service S.A.

Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Pabanice, łódzkie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Pabanice

Zakres obowiązków:

  • Kompleksową obsługą Klientów poprzez udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące faktur i rozliczeń oraz usług aktywnych na koncie Klienta
  • Przedstawianiem warunków oferty i aktualnych promocji
  • Wprowadzaniem do systemów danych, zamówień i zleceń od Klientów
  • Obsługą i rozpatrywaniem zgłoszeń
  • Dbaniem o pozytywne relacje z Klientami i dobry wizerunek firmy

Czego oczekujemy:

  • Jesteś osobą komunikatywną i lubiącą kontakt z ludźmi
  • Masz poprawną dykcję
  • Cenisz sobie pracę w zgranym zespole
  • Możesz pracować w systemie zmianowym
  • Potrafisz sprawnie obsługiwać komputer

Co oferujemy?

  • Kompleksowe szkolenie wstępne
  • Zatrudnienie przez Agencję Pracy Tymczasowej z możliwością kontynuacji zatrudnienia w strukturach Polkomtel Sp. z o.o.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie podstawowe,   miesięczna premia uzależniona od jakości pracy,  prowizje za sprzedaż
  • Elastyczne podejście przy układaniu grafiku dla studentów studiów zaocznych
  • Obecność Koordynatora Work Service S.A. w miejscu świadczenia pracy
  • Konkursy sprzedażowe
  • Tani smaczny catering odwiedzający lokalizację od poniedziałku do piątku
  • Premię za polecenie nowego pracownika
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń grupowych
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej w atrakcyjnych pakietach
  • Możliwość dołączenia do użytkowników kart MultiSport
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.