Pracownik biurowy / Obsługa klienta

Idea Invest Sp.j.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy pracowników biurowych do obsługi klientów, stacjonarnie w siedzibie firmy w Szczecinie.

Zadania na w/w stanowisku:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów
  • wprowadzanie i obsługa rezerwacji w systemie
  • standardowe prace biurowe zw. z obsługą urządzeń biurowych, obiegiem dokumentów itp.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość awansu
  • nagrody za wyniki w pracy
  • zatrudnienie w zależności od możliwość na cały etet, ¾ lub ½.

Zapewniamy:

  • pracę w dynamicznym zespole
  • dobrą atmosferę
  • komfortowe warunki pracy z dogodną lokalizację biura (centrum Szczecina na Podzamczu)
  • pełne wdrożenie i okres adaptacyjny

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w czasie studiów (min 4 rok studiów)
  • obsługa komputera oraz programów pocztowych
  • poprawna dykcja, otwartość i zaangażowanie w pracę
  • otwartość na nowe wyzwania

Mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
Mile widziane prawo jazdy

Dodatkowym atutem oraz możliwością uzyskania znacznie wyższego wynagrodzenia będzie dyspozycyjność z możliwością wyjazdu do ośrodka na okres 1-2 miesięcy w roku i praca przy obsłudze klientów na miejscu w Rewalu.

Osoby, które posiadają chęć i możliwość takiego wyjazdu proszone są o adnotację w przesłanym CV.

Prezentacja firmy

Firma Idea Invest Sp.j., na rynku od ponad 15 lat, specjalizuje się w br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka