Opis stanowiska pracy

Charakter pracy:

  • Praca na pełny etat.
  • Stacjonarne miejsce pracy.
  • Praca w biurze i magazynie.
  • Montaż płyt elektronicznych.
  • Częste rozmowy telefoniczne.
  • Czas pracy 8:00 – 16:00 możliwe nadgodziny.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia, pracując w międzynarodowej firmie.
  • Szkolenie w siedzibie głównej firmy we Włoszech.

Doświadczenie zawodowe niewymagane.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości jezyka angielskiego. (warunek konieczny).
  • Chęci nauki i przyswajania nowych wiadomości. (warunek konieczny).
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Znajomości podstawy obslugi komputera (pakiet biurowy).
  • Prawa jazdy kat.B.
  • Dobrej komunikacji personalnej koniecznej do rozmów z klientami I biurem we Włoszech.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się SERWISEM MASZYN POŃCZOSZNICZYCH, naprawą płyt elektronicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Praca na magazynie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka