Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Pracownik biurowy / logistyk

Stryków, łódzkie

MARS TRADING Sp. z o.o. Sp., k.

Opis stanowiska pracy

• współpraca ze spedytorami i przewoźnikami,
• obsługa procedur celnych,
• kontrola zamówień, dostaw, zakupów, awizowanie dostaw,
• sprawdzenie dostaw, załadunków i rozładunków,
• prowadzenie procedur odbiorów ilościowych i jakościowych,
• analiza obrotów magazynowych, inwentaryzacja stanów magazynowych,
• ewidencja zakupów i sprzedaży,
• archiwizacja dokumentacji, sprawozdawczość,
• wystawianie, przygotowywanie dokumentacji księgowej,
• prowadzenie ewidencji dokumentów księgowych,
• prowadzenie procedur obiegu poczty oraz informacji;

Wymagania

Pożądana znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego, lub angielskiego.

Firma zajmująca się handlem hurtowym o zasięgu międzynarodowym.

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
2.500,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Administracja biurowa , Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja , Praca Logistyka