Pracownik biurowy - klimatyzacja i wentylacja

Air Technika Sp. z o.o. S.K.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Air Technika istnieje na rynku od 2004 roku i posiada cztery oddziały – w Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu oraz Krakowie. Specjalizujemy się w branży klimatyzacji i wentylacji. Obecnie w Łodzi poszukujemy pracownika biurowego:

Oferujemy:
- umowa o pracę
- zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w przyjaznej atmosferze
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Obowiązki:
- koordynacja prac wykonawczych i serwisowych
- kontakt z kontrahentami
- ofertowanie
- opracowywanie zapytań i zamówień
- prace związane z zakupami oraz magazynem

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w branży klimatyzacji i wentylacji będzie atutem
- mile widziane wykształcenie techniczne, najlepiej branżowe
- MS Office, podstawy AutoCad
- co najmniej średnia znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność pracy w zespole
- komunikatywność
- sumienność
- samodzielność

Prezentacja firmy

Firma Air Technika istnieje na rynku od 2004 roku. Specjalizuje s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie