Pracownik biurowy - katalogowanie, opisywanie zdjęć i krótkich filmów w języku angielskim

Kraków, małopolskie

EasyResource Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Od potencjalnych kandydatów oczekujemy:

-Bardzo dobrej znajomości angielskiego

-Umiejętności wyszukiwania informacji w Internecie.

-Praca wymaga koncentracji, uważności i dokładności.

Forma zatrudnienia umowa o dzieło.

Wymagana znajomość zagadnień związanych z modą i luksusowymi markami odzieżowymi oraz orientacja w bieżących trendach, krojach i stylach ubrań.

This job involves cataloguing and describing contents of photographs and short video clips in English.

Ideal candidates for this position should:

- be fluent in written and spoken English (at least B2 level)

- be able to quickly find necessary information on the Internet

- be able to fully focus on given tasks and be meticulous about it

- be ready to sometimes work on weekends and holidays, as well as afternoon shifts

This job is available in Krakow under temporary contract (Umowa o dzieło).

Wymagania

Angielski min. B2

Gotowości do pracy w systemie zmianowym (poranne i popołudniowe zmiany)

Gotowości do pracy w weekendy i święta.

Praca w Krakowie przy ul. Krakusa.

Easyresource provides high quality stills and footage tagging services, and has become one of... the most respected service providers worldwide within the image library industry.
Due to our growing international client base, we are now looking for talented linguists to join our team. If you think this is you, we would like to hear from you.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja