Pracownik biurowy - język rosyjski

Tyluś Transport

98-113 Buczek, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma TYLUŚ Transport specjalizuje się w transporcie kontenerów morskich (również reefer-ów) z Hamburga, Bremerhaven, Rotterdamu i Antwerpii do Polski, Słowacji, Czech oraz Węgier. Wykonujemy również kabotaże na terenie Niemiec.

Pracownik biurowy z językiem rosyjskim

Miejsce pracy: Buczek (pow. łaski)

Zadania:
- przyjmowanie zleceń oraz planowanie transportów – kontenery morskie
- planowanie czasu pracy kierowców oraz wyznaczanie tras przejazdu
- monitorowanie transportów
- wystawianie faktur
- konwersacja z kierowcami z Białorusi

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
- dobrą atmosferę w pracy w zgranym zespole
- pracę Pn.-Pt 08:00 – 16:00
- pełne szkolenie oraz wdrożenie w oferowane stanowisko

Wymagania

Wymagania:
- Znajomość języka rosyjskiego,
- Znajomość obsługi komputera, MS Office,
- Dyspozycyjność,
- Samodyscyplina,
- Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji,
- Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Firma \"T Y L U Ś -t r a n s p o r t \" z siedzibą w miejscowości... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
NIEOKREŚLONY
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uznaniowe do 20% pensji
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa