Pracownik biurowy- język francuski

Clonex Sp. z o.o. Sp. k.

31-406 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik biurowy / język francuski

CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO TWOICH OBOWIĄZKÓW?

  • nadzór mailowy i telefoniczny Klienta francuskojęzycznego
  • opieka nad Klientem i jego zamówieniami

OFERUJEMY CI:

  • szkolenia wstępne, produktowe, rozwojowe
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zdobycie bogatego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • praca w przyjaznej atmosferze, w młodym i otwartym zespole
  • wyjścia i wyjazdy integracyjne
  • konkursy wewnątrzfirmowe z nagrodami
  • w kuchni pachnącą kawę i świeże owoce
  • zajrzyj na naszego fb, aby zobaczyć co u nas się dzieje

  • Twoją mocną stroną jest biegła znajomość języka francuskiego w mowie i w piśmie
  • jesteś samodzielny i zaangażowany
  • cechuje Cię dokładność, obowiązkowość i sumienność
  • potrafisz zarządzać czasem
  • posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy
  • lubisz wyzwania i potrafisz pracować pod presją czasu
  • ważny dla Ciebie jest rozwój, jesteś otwarty na zmiany

Miejsce pracy Węgrzce k. Krakowa

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w produkcji wydruków wielkoformatowych znajduj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inne