Pracownik Biurowy - Fakturzystka- Modlniczka

Adecco Poland Sp. z o.o.

Modlniczka, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Modlniczka

Opis stanowiska:

  • Rejestracja dostaw towarów w systemie
  • Przygotowanie dokumentów wysyłkowych
  • Uzupełnianie raportów bieżących
  • Wyjaśnianie bieżących niezgodności pomiędzy stanem księgowym a faktycznym

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętności organizacyjne
  • Dokładność
  • Znajomość programu Excel

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy
  • Praca 8-16, od pn-pt
  • Stawka 2800 brutto plus do 300 brutto premii
  • Nowoczesne warunki pracy i przyjazna atmosferę
  • Opiekuna przy wdrożeniu
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • Spotkania komunikacyjne
  • Możliwość zatrudnienia przez Klienta
  • Każdego dnia bezpłatnie: świeże owoce, dobrej jakości kawa i herbata
  • Dofinansowanie do każdego obiadu
  • Imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin (piknik rodzinny, Mikołajki)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ>

Numer referencyjny: FM/122016/KRK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.