PRACOWNIK BIUROWY - DZIAŁU LOGISTYKI

Meb Technical GMBH Sp z o.o

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0713

Obowiązki:

Koordynacja personelu oraz wykonywanie zadań w zakresie
bezpieczeństwa i higieny pracy podczas realizacji zleceń u klienta na
terenie Niemiec i Austrii, praca w godz. 8-16

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Dobra organizacja pracy. Pewność siebie. Prawo jazdy kat. B. Umiejętność pracy w zespole i kierowania zespołem. Umiejętność pracy pod presją. Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie. Chęć do szkolenia w zakresie BHP na terenie Niemiec. Gotowość do wyjazdów służbowych, ponad 2/3 czasu pracy za granicą. Znajomość obsługi komputera w zakresie prac biurowych. Mile widziana znajomość branży elektrycznej lub montażowej.

Miejsce pracy: Głogowska 41, 45-315 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: telefonicznie umówić się na spotkanie 8-16 lub e-mail

Osoba do kontaktu: Sabina Schmelter

Telefon: 775558912

Email: kariera@meb-group.eu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy