Pracownik Biurowy Dział Jakości / Dział Magazynowania (umowa o pracę)

Logart

Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Niemiecka firma produkcyjna, zajmująca się produkcją opakowań wysokiej jakości na leki, kosmetyki, poszukuje:

Pracownika Biurowego na 2 stanowiska do 2 działów:

  • Działu Jakości
  • Działu Magazynowania

Miejsce pracy: Pruszków

Szukamy osoby ambitnej, otwartej na nową wiedzę.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednie na podstawie umowy o pracę.
  • Pełne wdrożenie i naukę zawodu w danym dziale.
  • Zatrudnienie od zaraz.
  • Wynagrodzenie około 3400 brutto + 10% premii miesięcznej.
  • Przyjazne otoczenie pracy i niezbędne narzędzia.

Zadania:

  • Wsparcie pracy działu (Jakości lub Magazynowania).
  • Praca w programach Office lub programach magazynowych.
  • Weryfikacja i wypełnianie dokumentów.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Chęci do pracy.
  • Zaangażowania.
  • Dyspozycyjności na 2 zmiany (6-14, 14-22), od poniedziałku do piątku.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ ZACHĘCAMY DO APLIKOWANIA

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 200PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na magazynie