Pracownik Biurowy ( Dział Handlowy)

Passa Sp. z o.o. Sp. k.

37-100 Łańcut, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Passa to grupa sklepów spożywczych zrzeszająca jedne z większych sieci sklepów z województwa podkarpackiego: Delikatesy Alta, Delikatesy Asia, Sklepy S, Sklepy Orzech i nie tylko. Dla wszystkich sklepów grupy Passa tworzymy wspólną politykę handlową oraz marketing. Szukamy młodej, dynamicznej osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Do Twoich obowiązków będzie należało przede wszystkim:
• prowadzenie negocjacji handlowych
• pozyskiwanie i weryfikacja ofert handlowych
• przygotowywanie akcji marketingowych
• i wiele innych mniejszych lub większych codziennych obowiązków :)

O co możesz być spokojny:
• zatrudnienie na umowę o prace
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Wymagania

Czego oczekujemy?
• samodzielności, umiejętności negocjacji, odpowiedzialności
• dobrej organizacji czasu pracy (że w 8h dziennie dasz z siebie 100%, by po pracy zapomnieć o pracy)
• otwartości na nowe wyzwania i głowy pełnej pomysłów

Prezentacja firmy

Passa to grupa sklepów o ugruntowanej pozycji na rynku. Została z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media