Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta

Centrum Rozwoju Omega

41-200 Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

W zawiązku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób, które stawiają na zaangażowanie i chęć rozwijania swoich umiejętności.

Nie wymagamy doświadczenia, jeżeli lubisz dzwonić, idealnie pasujesz do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

 nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientem,

 dbanie o dobre relacje z klientami,

 realizacja planów sprzedażowych,

 weryfikacja informacji.

Wymagania

 bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

 umiejętność prowadzenia rozmów przez telefon,

 pozytywne nastawienie,

 motywacja do pracy,

 nastawienie na sukces i realizację celów,

 kreatywność i inicjatywa.

Mile widziane:

• doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (telemarketing),

• studenci.

Oferujemy:

 pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,

 możliwość rozwoju zawodowego,

 pracę w młodym zespole,

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

 atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + wysokie prowizje),

 pracę w godzinach 8.00 – 15.00 (pn. – pt.).

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w tworzeniu i sprzedaży programów multimedialnych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 850PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizje,premie,dodatki
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta