Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/08/2018.
Oferta wyróżniona

Pracownik Biurowy ds. Baz Danych

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Warszawa

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej oferujacej Klientom usługi bankowości, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu jako Pracownik biurowego ds. Danych.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie danych w systemach informatycznych oraz wprowadzanie ich do bazy, zarządzanie i aktualizowanie baz danych, pracę w Excelu, obsługę kancelarii pocztowej, segregowanie dokumentacji oraz rozdysponowanie poczty przychodzącej.

Nasz Klient zapewnia:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biurowej (9-17)
  • Wynagrodzenie 18zł brutto/h
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Dogodną lokalizację w ścisłym centrum Warszawy
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Dostępność do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Status studenta/ucznia
  • Dobrą znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Terminowość i skrupulatność

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa