Oferta wyróżniona

Pracownik Biurowy - Doradca Klienta

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest producent systemu kart paliwowych i usługowych dla sektora komercyjnego.

Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Monitorowania Należności. Osoba na tym stanowisku będzie dedykowana do posprzedażowej obsługi Klienta. Do Twoich zadań należeć będzie mailowe oraz telefoniczne odpowiadanie na zapytania obecnych Klientów firmy, weryfikacja oraz dbanie o poprawność danych w systemie wewnętrznym firmy, prace z danymi i dokumentacją finansową.

Nasz Klient zapewnia:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 17:00
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta lunchowa, karta sportowa, dofinansowanie do komunikacji miejskiej i posiłków
  • Dogodną lokalizację: Warszawa Śródmieście

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excela)
  • Dobrą znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie min. na poziomie B1)
  • Dynamikę w działaniu, proaktywość, samodzielność
  • Otwartość, komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji interpersonalnych

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa