Pracownik biurowy, Doradca Klienta w Punkcie Ratalnym

Raypath International

Rząska, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Bieżąca telefoniczna obsługa Klientów ubiegających się o kredyt ratalny, weryfikacja danych
  • Dobór oferty adekwatnej do potrzeb Klienta,
  • Budowanie trwałych relacji z Klientami,
  • Wsparcie osób pracujących w zespole.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średniego,
  • Dobra organizacji pracy,
  • Umiejętność prowadzenia rozmowy z Klientem oraz badania potrzeb Klienta,
  • Komunikatywność, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • Mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją ekologicznych produktów do czys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta