pracownik biurowy / asystnetka tłumacza języka niemieckiego

Biuro Tłumaczeń Magdalena Blok-Krampa

Puck, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Tłumaczeń MBK w Wejherowie poszukuje pracownika na stanowisko pracownika biurowego / asystentki tłumacza języka niemieckiego do biura w Pucku

Wymagania

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
- dobra organizacja pracy
- wysoka kultura osobista
- mile widziane doświadczenie w tłumaczeniach
- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Nasze biuro tłumaczeń świadczy profesjonalne usługi w zakresie pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
1-3 mcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa