Pracownik biurowo - magazynowy

Selecta HTC

Pieńków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma produkująca kosmetyki dla zwierząt poszukuje kandydata na stanowisko
Pracownik biurowo – magazynowy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za:

● wystawianie dokumentów sprzedaży w programie Wf-Mag;
● prowadzenie dokumentacji biura;
● nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów;
● przygotowywanie wysyłek dla kuriera i stosownej dokumentacji przewozowej;
● kierowca- zgodnie z zapotrzebowaniem firmy;

Możliwość zmiany umowy na pełny etat po okresie próbnym.

Wymagania

● wykształcenie minimum średnie;
● znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych;
● znajomość aplikacji biurowych;
● znajomość programu Wf-Mag;
● prawo jazdy kategorii B (prowadzenie małego samochodu dostawczego);
● samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy ;
● logiczne myślenie;
● dyspozycyjność;
● zamieszkanie w pn. części Warszawy lub okolice Czosnów, Nowy Dwór Maz.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polskim producentem preparatów pielęgnacyjnych dla zwierząt. Ak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji