Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2017.

Pracownik biurowo-administracyjny z językiem włoskim

Rzeszów, podkarpackie

Bio Energy Group Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:
– pozyskiwanie i kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami zagranicznymi
– obsługa spraw bieżących w biurze

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość języka włoskiego
– orientacja na Klienta, wysoka kultura osobista
– obsługa komputera z pakietem MS office
– samodzielność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
– mile widziana znajomość języka niemieckiego
– mile widziane prawo jazdy kat B

Oferujemy:
– pracę biurową w rozwijającej się firmie produkcyjno-handlowej
– niezbędne przeszkolenie oraz wyposażenie
– pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby spełniające powyższe wymagania zapraszamy do przesyłania CV ze zdjęciem.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Firma Bio Energy Group zajmuje się od kilku lat produkcją pelletu drzewnego. Główne rynki... dystrybucji tego paliwa ekologicznego to Europa zachodnia. Firma aktywnie pozyskuje nowych kontrahentów budując swoją stabilną pozycję na rynku.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2015
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa