Pracownik biura zarządu

Work Service S.A.

Piekary Śląskie, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Aktualnie dla naszego Klienta- lidera w branży recyklingu akumulatorów, spółki notowanej na giełdzie-poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piekary Śląskie, Brzeziny

Zadania:

• Prowadzenie rejestrów i prawidłowa dystrybucja dokumentów Spółki
• Obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych Spółki
• Obsługa sekretariatu/recepcji/archiwum
• Organizacja spotkań i konferencji
• Rozliczanie delegacji
• Obsługa kalendarza Biura Zarządu
• Bieżące prace zlecone przez Przełożonego
• Redagowanie pism, prowadzenie rejestrów dokumentów wewnętrznych wraz z kontrolą terminu ich obowiązywania
• Organizacja wysyłek pocztowych i kurierskich

Od Kandydatów oczekujemy:
• Doświadczenia na podobnym stanowisku
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• Wysokiej kultury osobistej;
• Wykształcenia min. średniego;
• Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
• Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku pracowników, wypoczynku dzieci, dofinansowanie do pomocy szkolnych), specjalistyczne szkolenia,
• Ciekawą i rozwojową pracę w nowocześnie zarządzanej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.