Pracownik Biura Przyjęcia Towaru

OTTO Work Force

Moszna-Parcela, Brwinów, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Moszna-Parcela, Brwinów

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Moszna Parcela, Brwinów

Nr Ref.: SZF/WAR/07/2019/MK

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową na okres próbny 3 miesiące, po tym okresie pracownik zostaje zatrudniony bezpośrednio u naszego klienta.

 Praca zmianowa.

Główne zadania:

- Rejestracja dostaw, ustalanie okien awizacji,

- wprowadzanie danych do systemu komputerowego.

- Współpraca z Dostawcami, Spedytorami oraz innymi Kooperantami.

- Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów podczas procesu Przyjęcia Towaru zgodnie z obowiązującymi procedurami.

- Wyjaśnianie różnic i niezgodności w procesie Przyjęcia Towaru.

- Minimalizacja ubytków.

- Przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ.

- Przestrzeganie standardów jakości zgodnie z systemem IFS Logistic.

- Wykonywanie innych poleceń Przełożonego związanych z pracą.

Oczekiwania:

- Oczekujemy minimum średniego wykształcenia,

- Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych,

- Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.

- Bardzo dobra znajomość MS Word oraz MS Outlook.

- Dobra znajomości programu MS Excel,

- Podstawowa znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową na okres próbny 3 miesiące, po tym okresie zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta.

- Praca zmianowa

- Dodatkowe benefity

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV w odpowiedzi na to ogłoszenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.