Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy pracownika do pracy w Biurze Projektów na umowę o pracę w centrum Gliwic.

Do obowiązków pracownika należeć będzie:
- wsparcie przy realizacji projektów (m.in. ze środków Unii Europejskiej) w tym: obsługa organizacyjna, merytoryczna i kontakt ze stronami,
- koordynacja, planowanie i organizacja spotkań, warsztatów, materiałów itp.
- zbieranie, zarządzanie i archiwizacja dokumentacji projektowej,
- samodzielna realizacja zleconych zadań.

Oferujemy:
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, doświadczonym i dynamicznym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00,
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w pracy biurowej,
- umiejętności pracy w zespole,
- dużej motywacji oraz pozytywnego nastawienia do pracy,
- komunikatywności i umiejętności budowania dobrych relacji,
- dobrej organizacji pracy własnej,
- umiejętności pracy pod presją czasu,
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
- dobrej znajomości pakietu MS Office.

Mile widziane:
- doświadczenie w realizacji projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej,
- prawo jazdy kat. B,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Park Naukowo-Technologiczny „TECHNOPARK GLIWICE” Sp. z o.o. to nowoczesn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Inne, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia