LeasingTeam Sp. z o.o.
CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna (piaseczyński)
Nr ref.: 0013089
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

- Obsługa Klientów Indywidualnych zgodnie z obowiązującymi procedurami;
- Obsługa zawartych umów oraz zawieranie umów sprzedaży lub usługi kompleksowej dla gospodarstw domowych i small biznesu;
- Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie obsługi odbiorców, w ramach umowy kompleksowej;
- Raportowanie zdarzeń wynikających z obsługi klienta na stanowisku pracy;
- Obsługa promocji i ofert sprzedaży;
- Realizacja działań w zakresie pozyskiwania i ofertowania Klientów Indywidualnych;
- Realizacja standardów jakościowych obsługi Klientów Indywidualnych.

Oczekiwania:

- Wykształcenie min. średnie (preferowane wykształcenie wyższe);
- Bardzo dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office;
- Komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu oraz wysoka kultura osobista;
- Mile widziane doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem;
- Samodzielność i systematyczność, umiejętność pracy w zespole;
- Umiejętności negocjacyjne;
- Dodatkowym atutem będzie: znajomość prawa energetycznego.

Oferta:

- Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe od 15 zł brutto;
- Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy;
- Umowa zlecenie;
- Miła i przyjazna atmosfera w pracy;
- Stabilna praca w renomowanej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.