Opis stanowiska pracy

Bez Jungheinrich Twój koszyk zakupowy byłby prawdopodobnie pusty. I nie tylko on. Codziennie nasze wózki widłowe przewożą miliony towarów w centrach logistycznych na całym świecie. Wśród producentów wózków widłowych zaliczamy się do TOP 3, w 30 krajach prowadzimy sprzedaż bezpośrednią - a do naszego zespołu brakuje nam już tylko Ciebie.

Obecnie do naszej Centrali poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Numer referencyjny: KON_CEN_58_17

Bronisze

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

  • Telefoniczne wsparcie dla Klientów Jungheinrich Profishop: prezentacja oferty handlowej, informowanie o dostępności produktów, aktualnym statusie zamówienia itd.
  • Przyjmowanie zamówień, reklamacji, zgłoszeń serwisowych itp.
  • Dbałość o sprawny przepływ informacji.
  • Monitoring ofert i niezapłaconych zamówień.

Oczekujemy:

  • Biegłej znajomość MS Office i umiejętność szybkiego poruszania się w Internecie.
  • Umiejętności swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych.
  • Dobrej dykcja, miłego tembru głosu.
  • Doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta - mile widziane.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie.
  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży.
  • Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne.
  • Zorganizowany dojazd do/z pracy z Centrum Warszawy (tylko 20 minut!).

Prezentacja firmy

Jungheinrich Polska Sp. z o.o. jest częścią światowego koncernu J... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Internet / e-commerce