PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM CZESKIM

DietLabs Sp. z o.o.

60-754 POZNAŃ, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy do współpracy osoby z Poznania lub okolic do Działu Customer Service z bardzo dobrą znajomością języka czeskiego.

Zakres obowiązków:
– obsługa klienta w języku czeskim online
– wsparcie techniczne klientów
– obsługa mediów społecznościowych

Wymagania

Wymagania:
– bardzo dobry stopień znajomości języka czeskiego oraz polskiego w piśmie i w mowie umożliwiający swobodny kontakt z klientem
– komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
– dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
– sprawna obsługa komputera

Dodatkowo mile widziana:
– znajomość zagadnień z zakresu dietetyki
– doświadczenie w obsłudze klienta
– zainteresowanie tematyką zdrowego stylu życia

Co oferujemy?
– pakiet szkoleń
– pracę w młodym zespole specjalistów
– ciekawe doświadczenie w środowisku aplikacji webowych i mobilnych
– miłą atmosferę pracy
– możliwość rozwoju
– firmowy catering
– możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Centrum Poznania

Prezentacja firmy

Nasz działalność skupia się głównie na tworzeniu rozwiązań intern... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta