Pracownik biura m/k

Gi Group Poland S.A.

Strumień, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Strumień

Dla Naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik biurowy m/k

 Miejsce pracy: STRUMIEŃ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa komputera,
  • Obsługa urządzeń biurowych,
  • Praca na wewnętrznym systemie Firmy,

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dyspozycyjności do pracy od pon-pt w godzinach 7-15 lub 8-16,
  • Zaangażowania w powierzoną pracę,
  • Znajomości środowiska Excel, Word.

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę,
  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta,
  • Pracę w godzinach 7-15 lub 8-16 od poniedziałku do piątku - więc jeżeli np. jesteś studentem albo po prostu lubisz zaczynać pracę od rana to jest to odpowiednia praca dla Ciebie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie; możliwość negocjowania stawki,
  • System premiowy (premia roczna),
  • Po przepracowaniu 3 miesięcy - premia jakościowa,
  • Premie świąteczne (Boże Narodzenie oraz Wielkanoc),
  • Pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, Multisport,
  • Mozliwość rozwoju zawodowego,
  • Obiad za 1 zł!
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.