Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:
  • Wprowadzanie danych z dokumentów do systemu bazodanowego, skanowanie dokumentów;
  • Porządkowanie dokumentów i przygotowanie ich do archiwizacji: usunięcie zszywek, koszulek, chronologiczne ułożenie dokumentów;
  • Archiwizacja: umieszczanie posegregowanych dokumentów w teczkach, przekazanie gotowych zestawów do wysłania do archiwum.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • Dokładność i skrupulatność;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

Oferujemy:
  • Umowę cywilnoprawną ze składkami ZUS;
  • Pracę na wrocławskim Gaju - ul. Pieszycka 18;
  • Wynagrodzenie na poziomie 2000 zł netto miesięcznie;
  • Praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa