Pracownik admistaracyjno biurowy z orzeczeniem KRAKÓW

Probet Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Firma PROBET aktywizująca osoby niepełnosprawne poszukuje kandydata na stanowisko :

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Miejsce pracy: Kraków, ul. Puszkarska (Podgórze)

Zakres obowiązków:

- wsparcie administracji w poszczególnych działach
- obsłucha poczty przychodzącej i wychodzącej
- obsłucha przesyłek kurierskich
- wystawianie dokumentów magazynowych'
- wsparcie windykacji w obsłudze korespondencji oraz w innych czynnościach
- wsparcie przy wdrożeniu ERP (porządkowanie bazy)

Wymagania:

- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- wykształcenie średnie
- znajomość obsługi komputera (w szczególności EXCEL - tworzenie tabeli
- umiejętność pracy w grupie jak i na samodzielnym stanowisku
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- niepełnosprawność nie może być przeszkodą w podjęciu zatrudnienia na wyżej wymienionym stanowisku (praca siedząca, praca powyżej 4h przy komputerze)

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku
- pracę na 1 zmianę od 8:00 do 16:00
- wynagrodzenie 2 000 zł netto - na konto
- umowę o pracę
- przywileje wynikające z zatrudnienia przy posiadanym orzeczeniu o niepełnosprawności

Kontakt

Monika 571-305-550

-orzeczenie o niepełnosprawności

CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej
niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.
Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy
o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące."

Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO;
w przyszłości Prezes UODO).