Opis stanowiska pracy

Wyższa Szkoła Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu zatrudni do pracy w Dziekanacie na stanowisku Pracownika Administracyjnego.

Wymagania: bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, systematyczność, dyspozycyjność (praca również w soboty).

Do obowiązków pracownika należeć będą: rozliczenia stypendiów studentów, dekretacja należności finansowych i obsługa bieżąca dziekanatu.

Kandydaci powinni kontaktować się z naszą uczelnią jedynie drogą mailową (nie telefoniczną !), wysyłając swoje CV w pierwszym etapie rekrutacji na adres: promo@wsf.wroc.pl lub j.kieszek@wsf.wroc.pl.

Prezentacja firmy

Wrocław - Śródmieście

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia